.NET programátor junior

IT a Telekomunikace - Hlavní město Praha

Náplň práce

Pokud se nebojíš zodpovědné pozice, kontaktuj nás! Pokud Ti vyhovuje spíše rodinné prostředí, napiš nám! Dáme Ti možnost podílet se na vývoji pro systém SAP, jehož znalost je na trhu teď hodně "ceněná"

  • Vývoj integrační platformy pro systém SAP
  • Převažující back-end řešení (cloud), běžící 24/7
  • Účast na projektech pro mobilní aplikace
  • Práce pro korporátní zákazníky, využívající systém SAP

Co bys měl znát

  • Zkušenost s vývojem v jazyce C# min. 1 rok (možno i při studiu)
  • Zájem o podnikové aplikace (SAP)
  • Ochota učit se moderní vývojové prostředky

Co u nás najdeš

  • Velmi zodpovědnou roli, zajišťující nepřetržitý provoz SAP aplikace
  • Možnost podívat se do zahraničí
  • Získaní zkušenosti např. s Design Patterns, GUI, systémem SAP
  • Volná pracovní doba
  • Postupně možnost Home office
  • Rodinné prostředí u předního poskytovatele SAP řešení

Klíčová slova pro tuto roli: C#, .NET, SAP, ABAP, design patterns. GUI, backend, back-end, integrace, integrační, ERP,cestování, vývoj, programování, OOP, C#, .NET, SAP, abab, design patterns. GUI, backend, back-end, integrace, integrační, ERP,cestování, vývoj, programování, OOP, C#, .NET, SAP, ABAP, design patterns. GUI, backend, back-end, integrace, integrační, ERP,cestování, vývoj, programování, OOP,

Jméno a příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy