OBCHODNÍK pro VIP Klientelu (FOREX)

Finance - Prodej a péče o zákazníka - Hlavní město Praha - Jihočeský kraj - Plzeňský kraj

Máte velké charisma a schopnost vytvářet kvalitní obchodní vztahy?
Baví Vás jednat s lidmi a umíte rozhýbat i spící business?
Nebaví Vás sedět v kanceláři ?

POJĎTE TO ROZJET S NÁMI!

Co bude Vaším úkolem?

  • Budete pečovat o stávající klienty i získávat nové
  • Budete pokračovat v tradici jedničky na trhu v oblasti finančních služeb pro firemní zákazníky
  • Jednat budete na úrovni jednatelů firem či finančních ředitelů
  • Příprava nabídek, prezentací, cenových kalkulací bude Vaším denním chlebem

Jaké o Vás máme představy?

  • Máte zkušenost nebo zájem o oblast B2B obchodu v oblasti financí
  • Víte dobře, že nejlépe se s klienty jedná u nich ve firmě a nevadí Vám za nimi dojet
  • Zvládnete i více schůzek za den
  • Jste komunikativní a schopní najít s každým společné téma k rozhovoru
  • Umíte s klienty navazovat dlouhodobé funkční vztahy

Co Vám nabízíme?

  • Služební auto - a čím šikovnější obchodník, tím exkluzivnější model i značku
  • Vysoké finanční ohodnocení, neomezené provize dle výsledků a navíc řadu benefitů
  • Možnost pracovat pro zavedenou a úspěšnou firmu - jedničku na trhu v oblasti firemních finančních služeb
  • Kanceláře jsou v centru Prahy, ale hledáme krom Prahy i pro oblast Českých Budějovic a Pardubic

Klíčová slova: KAM, Key Account Manager, obchod, sales, prodej, B2B, SME, LC, finance, bankovnictví, KAM, Key Account Manager, obchod, sales, prodej, B2B, SME, LC, finance, bankovnictví, KAM, Key Account Manager, obchod, sales, prodej, B2B, SME, LC, finance, bankovnictví.

Jméno a příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy