Delphi Programátor ERP modulů (logistika,nákup)

IT a Telekomunikace - Hlavní město Praha

Náplň práce

Budete vyvíjet špičkový informační systém a jeho jednotlivé moduly.
Budete se pohybovat v prostředí, kde se nekladou meze novým nápadům a postupům.

  • Vývoj modulů podnikového SW využívaného napříč zeměmi
  • Klíčová zodpovědnost za plynulý provoz
  • Práce v oblasti analýzy

Požadujeme

  • Zkušenost s vývojem IS
  • Znalost jazyka Delphi min. 1 rok
  • Orientace v SQL procesech a databázích

Nabízíme

  • Práce pro produkt, který je špičkou na trhu a kde bude Vaše práce "vidět"
  • Přátelský tým a rodinná atmosféra
  • Dohled nad Vašim odpočinkem (volnočasové aktivity, občerstvení, flexibilní pracovní doba..)

Klíčová slova: Delphi, IS, ERP, vývoj, modul, informační systém, SQL, Oracle, Delphi, IS, ERP, vývoj, modul, informační systém, SQL, Oracle, Delphi, IS, ERP, vývoj, modul, informační systém, SQL, Oracle, Firebird

Jméno a příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy