Vývojový konstruktér / Vedoucí vývojového týmu

Technické pozice - Liberecký kraj

Pro mezinárodní výrobní společnost obsazujeme strategickou roli Vývojového konstruktéra / Vedoucího projektů.

Náplň práce:

  • Vývoj nových výrobků
  • Zpracování konstrukční dokumentace a její aktualizace
  • Vedení jednání se zákazníky a dodavateli
  • Vedení vývojového týmu

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – technického zaměření
  • Alespoň 3 roky praxe v oblasti konstrukce a vývoje strojů
  • Odborná praxe v oblastech regulace, akustiky, proudění tekutin anebo použití elektromotorů
  • Znalost AutoCAD 2D a Autodesk Inventor
  • AJ na pokročilé úrovni (slovem I písmem), NJ alespoň na základní úrovni
  • Velmi dobrá znalost MS Office
  • Samostatnost, dobré organizační schopnosti, potenciál vedení menšího týmu lidí

Co Vám na pozici nabízíme?

  • Strategickou roli na které bude zodpovídat za vývoj nových produktů
  • Možnost uplatnění vlastních nápadů a inovací
  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti, která je jedničkou v oboru
  • Možnost dalšího profesního rozvoje v rámci mezinárodní skupiny
  • Možnost pracovních cest do zahraničí
  • Atraktivní finanční ohodnocení včetně benefitů

Jméno a příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy