QA/Test Automation Engineer

IT a Telekomunikace - IČO/projekt - For foreigners in the Czech Republic - Hlavní město Praha

Pro mezinárodní SW společnost, která vyvíjí nejmodernější technologie pro chemický / farmaceutický výzkum, v současné době obsazujeme pozici QA / Test Automation Engineer.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Analýza aktuálního procesu životního cyklu testu za účelem zlepšení a rozvoje automatizovaných řešení
  • Vývoj a provádění automatizovaných testů
  • Testování nových funkcí
  • Poskytování zpětné vazby o funkcích a použitelnosti

Jaké máme požadavky?

  • Zkušenosti v podobné roli (jUnit, Selenium je výhodou)
  • Zkušenost s vývojem v Javě
  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti výpočetní techniky / informačních technologií
  • Silné analytické dovednosti a schopnosti řešit problémy
  • Inovativní přístup
  • Angličtina na komunikativní úrovni

Na co se můžete těšit?

  • Skvělé platové ohodnocení
  • Přátelský tým špičkových vývojářů
  • Start-up atmosféra s pozadím dynamické mezinárodní společnosti
  • Vytváření špičkové technologie v oblasti cheminformatiky
  • Prostor pro uplatnění vlastních technických nápadů a vylepšení
  • Struktura společnosti Agile / Lean
  • Moderní kanceláře v centru Prahy
  • Flexibilní pracovní doba a možnosti Home office
  • Mezinárodní podnikové prostředí a každodenní používání angličtiny

Klíčová slova: QA, QA engineer, Test engineer, Test automation engineer, inženýr zabezpečení kvality, testování automatizace, testování, tester, Java, Selenium, QA, QA engineer, Test engineer, Test automation engineer, inženýr zabezpečení kvality, testování automatizace, testování, tester, Java, Selenium,QA, QA engineer, Test engineer, Test automation engineer, inženýr zabezpečení kvality, testování automatizace, testování, tester, Java, Selenium

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy