Business analytik junior – digitální služby

IT a Telekomunikace - Finance - Hlavní město Praha

Náplň práce:

  • Business analýza procesů v oblasti internetového a mobilního bankovnictví
  • Nastavování datových a informačních toků a propojení s databázovými systémy v rámci digitálních služeb
  • Komunikace s obchodními útvary
  • Jednání s dodavateli systémů
  • Vytváření metodik

Očekáváme

  • Zkušenost s procesní/business analýzou v oblasti IT min. 1 rok
  • Přehled v oblasti online služeb
  • Anglický jazyk  - komunikativní
  • Velmi dobrá znalost Office (Excel, Powerpoint)
  • Znalost SQL
  • VŠ – ideálně ekonomického směru

Nabízíme

  • Možnost osobního rozvoje
  • Příležitost i pro juniory
  • Mladý kolektiv
  • Zaměstnanecké benefity – dovolená navíc, příspěvky na stravování, slevy na firemní produkty

Klíčová slova: procesní analytik, business analytik, datová analýza, datové toky, digitální služby, online, digital, internetové bankovnictví, mobilní bankovnictví, online obchod, banka, IT business analýza

Jméno a příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy