Produktový specialista firemního bankovnictví - platební styk / elektronické bankovnictví

- Hlavní město Praha

Náplň práce

  • Vývoj produktů se zaměřením na oblast platebního styku a elektronického bankovnictví pro korporátní segment
  • Návrhy nových řešení a jejich integrace do stávajícího prostředí, vytváření zadání pro IT dodavatele, součinnost při testování
  • Tvorba pracovních předpisů, zavádění procesů, školení kolegů v rámci banky
  • Vytváření dlouhodobé strategie produktů a řízení jejich životního cyklu
  • Monitorování trhu a klientských potřeb
  • Přímá spolupráce s IT dodavatelem i obchodními útvary banky a jejími klienty

Klíčová slova: IT analýza, vývoj produktů, elektronické bankovnictví, cash management, SQL, banka, bankovnictví, platební styk, IT analýza, vývoj produktů, elektronické bankovnictví, cash management, SQL, banka, bankovnictví, platební styk, IT analýza, vývoj produktů, elektronické bankovnictví, cash management, SQL, banka, bankovnictví, platební styk

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Praxe v oblasti platebního styku
  • Základní orientaci v SQL
  • Velmi dobrá znalost MS Office (MS Outlook, MS Excel, MS Word, MS PowerPoint)
  • Plynulá čeština a plynulá angličtina podmínkou
  • Analytické myšlení, výborná schopnost strukturovat a řešit složité praktické problémy
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Schopnost samostatného rozhodování, organizační schopnosti a flexibilita

Nabízíme

  • Účast na klíčovém projektu migrace bankovních systémů
  • Zodpovědnost a samostatnost při vývoji, následné podpoře a řízení produktů
  • Mladý kolektiv
  • Osobní rozvoj
Jméno a příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy