Linux OpenStack, víte o čem mluvíme?

IT a Telekomunikace - Hlavní město Praha

Zajímáte se také o svět Linuxu a chcete si rozšířit zkušenosti i na tuto platformu?

Koho hledáme?

  • Věnujete se kromě MS Windows i linuxovým řešením?
  • Poradíte si s OpenStack platformou?
  • Pokud k tomu víte i něco o VMware, jste náš člověk.

Co budete dělat?

  • Návrhy cloudových a virtualizačních řešení.
  • Připravovat migrační řešení a zajišťovat jejich implementaci.

Co nabízíme?

  • Možnost kariérního růstu a získání certifikací.
  • Práci v přátelském a mladém kolektivu špičkových odborníků.
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Za vaši práci Vás samozřejmě dobře zaplatíme.
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • A další zaměstnanecké benefity.

Klíčová slova: Linux, OpenStack, migrace, virtualizace, VMware, disaster recovery, virtualizační platformy, TCP/IP, RedHAt KVM, MS hyper-V,Citrix XEN,Cisco, MS SQL, disková pole, virtuální servery, databáze

Jméno a příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy