HR Manager s praxí v náboru – finanční segment

Lidské zdroje - Hlavní město Praha

Baví Vás HR?

Chcete zastřešit personální činnosti v menší firmě?

Máte nápady a chcete se rozvíjet?

Co bude Vaším úkolem?

  • Zastřešíte celou HR agendu a vedení 1 kolegyně
  • Postaráte se, aby byli nabráni správní lidé na správná místa
  • Ve Vašich rukách bude celý náborový proces na všechny typy pozic (včetně TOP rolí) - inzerce, spolupráce s agenturami, vedení pohovorů s uchazeči, atd.
  • Budete pomáhat liniovým manažerům s identifikací jejich potřeb
  • Kromě náboru se budete věnovat i rozvojovým projektům v rámci HR (odměňování, hodnocení, vzdělávání)
  • Zajistíte spokojenost zaměstnanců společnosti

Klíčová slova pro pozici: HR manažer, manager, people, ředitel, finance, Prague, Praha, English, angličtina,  HR manažer, manager, people, ředitel, finance, Prague, Praha, English, angličtina,  HR manažer, manager, people, ředitel, finance, Prague, Praha, English, angličtina.

Jaké máme představy o Vás?

  • Praxe na seniorní nebo manažerské pozici v HR ve financích, pojišťovnictví, retailu nebo telco
  • Zkušenost s náborem všech úrovní pozic
  • Nadšení pro HR a práci s lidmi
  • Chuť budovat otevřenou firemní kulturu
  • Výbornou znalost angličtiny (denní komunikace s centrálou)

Nabízíme

  • Komplexní HR pozici podřízenou přímo generálnímu řediteli
  • Možnost zorganizovat si práci
  • Prostředí úspěšné finanční společnosti
  • Mobilní telefon a další nadstandardní benefity
  • Moderní kanceláře v širším centru Prahy
  • Neformální firemní prostředí
  • Možnost mít vliv na dění ve firmě a uplatňovat své nápady
Jméno a příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy