Radiolog

Farmacie-zdravotnictví

Jste vystudovaný lékař s atestací v oboru Radiologie? Chcete získat mezinárodní pracovní zkušenost, nastartovat kariéru a čerpat z této praxe? Nebo si naopak chcete vydělat super peníze na důchod nebo na zajištění rodiny apod.?

Chyťte neopakovatelnou příležitost a získejte práci v Saudské Arábii za skvělých mzdových podmínek, pracujte v moderním prostředí se špičkovým vybavením a poznávejte jinou kulturu a lidi z celého světa!

Proč říct ANO:

  • Nadstandardní platové podmínky - čistý měsíční výdělek 6000 - 7000USD
  • 2x ročně letenky zdarma i pro rodinné příslušníky
  • 7 týdnů dovolené
  • Ubytování a zdravotní péče zdarma
  • Práce a život v moderním velkoměstě Rijád

Náplň práce:

  • Umět nastavit a provozovat zařízení k provádění vyšetření
  • Pomoc při organizování a koordinaci poskytování diagnostických služeb
  • Podílení se na realizaci programu řízení jakosti pro diagnostické služby
  • Zajistit údržbu a bezpečný provoz všech diagnostických zařízení
  • Zajistit zásobování a spotřební materiál
  • Být schopen poučit pacienty o prováděném postupu/výkonu
  • Pomoci studentům radiologie nebo technikům s nižší kvalifikací při provádění složitějších úkolů/postupů

Pojďte do toho, pokud splňujete následující:

  • Lékařské vzdělání v oboru radiologie nebo v příbuzném oboru
  • Licence k provozování činnosti diagnostické radiologie
  • Empatie a komunikační dovednosti
  • Ideálně 4 roky praxe na oddělení radiologie
  • Slušná angličtina – ústně i písemně

Jméno a příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy