Specialista údržby a štíhlé výroby

Technické pozice - Technické pozice - Středočeský kraj - Hlavní město Praha

Chcete se do práce těšit a baví Vás práce s lidmi?

Máte zkušenosti z oblasti údržby a zlepšování výrobních linek?

Mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti potravinářství hledá do týmu Specialistu pro údržbu a zlepšování výroby. Pokud Vás pozice zaujala, zašlete mi Váš životopis!

Co Vás ráno zvedne z postele?

  • Fakt, že se o Vás budou starat s maximální možnou péči
  • Možnost uplatnit svoje nápady a zkušenosti
  • Osobní i profesní růst, možnost být součástí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnu dovolené, smlouva na dobu neurčitou, vypracovaný systém benefitů, na které si jen tak někdo nepřijde!
  • Skvělá firemní kultura, prostředí a přátelský kolegové

Co budete dělat?

  • Zodpovídat za procesy v oblasti údržby
  • Plánování pravidelných a preventivních revizí
  • Dbát na udržování strategie štíhlé výroby
  • Nacházet řešení, podporovat oddělení údržby i bezpečnosti
  • Tvorba technické dokumentace

Velmi oceníme, pokud?

  • Máte zkušenost z oblasti údržby a štíhlé výroby aspoň 1 rok
  • Domluvíte se anglicky – min. úroveň B1
  • Umíte dávat věcem strukturu, přemýšlíte o změnách
  • Jste pozitivní, samostatní, rádi posouváte sebe i ostatní dál

Klíčová slova: reliability technician, údržba, provoz, lean management, výroba, specialista,  maintenance, equipment strategy, preventive maintenance, plans, reliability strategy, safety, TPM, 5S, Lean Methodology, AutoCad

Jméno a příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy