Vášeň pro kontrolu kvality v automotive?

Kvalita - Středočeský kraj

Máte kontrolu kvality v malíčku?

Víte co znamená APQP a PPA?

Chcete pracovat v dynamické automotive společnosti, kde budete moci uplatnit vlastní nápady?

Co budete dělat?

  • Řídit kvalitu výroby od prvotních požadavků zákazníka až po finální předání série.
  • Řídit interní i externí audity a organizovat klientské audity.
  • Mít zodpovědnost za tvorbu dokumentace v souladu se správnou výrobní praxí.

Koho hledáme?

  • Máte několikaletou zkušenost z výrobních společností na podobné pozici?
  • Jste ochotný cestovat? (až 80% času)
  • Umíte anglicky i německy na komunikativní úrovni?

Co Vám nabídneme my?

  • Práci ve stabilní společnosti s příjemným kolektivem.
  • Možnost uplatnit své nápady v praxi.
  • 5 týdnů dovolené, stravenky.
  • Roční bonusy, příspěvek na penzijní připojištění.
  • A další benefity...

Klíčová slova: kvalita, specialista kvality, manažer kvality, quality manager, quality specialist, automotive, výroba, kvalita, specialista kvality, manažer kvality, quality manager, quality specialist, kvalita, specialista kvality, manažer kvality, quality manager, quality specialist, PPA, APQP, AJ, NJ, průmysl,

Jméno a příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy