Front end developer

- Hlavní město Praha

FRONT END DEVELOPER

NÁPLŇ PRÁCE

  • Vývoj „high performance responsive“ webových stránek
  • Spolupráce s našimi designéry a backend vývojáři na neustálém zlepšování
  • Vývoj Front-End (implementace funkcí a opravy chyb)
  • Kontrola kódu, Refactoring
  • Konfigurace služby IIS 8.5
  • Analýza, návrh, implementace a integrace požadovaných funkcí

POŽADOVANÁ KVALIFIKACE

  • Schopnost psát kvalitní, udržovatelný a opakovaně použitelný kód
  • Schopnost komunikovat v angličtině
  • Odhodlání k neustálému učení se a seberealizaci, touha učit se novým technologiím a používat je v našem prostředí
  • Silná motivace, ochota pracovat nezávisle a jako součást agilního mezinárodního týmu

TECHNICKÉ DOVEDNOSTI

  • Důležitá je zodpovědnost, chuť být aktivním členem našeho týmu a zkušenosti s vývojem front-endu
  • Většina technických dovedností a technologií se dá snadno naučit a rádi Vás v tom podpoříme.
  • Níže uvedené dovednosti jsou většinou "plus", nikoli nutné.

- HTML

- CSS

- responsive design

- cross-browser compatible CSS, HTML and JS

- SASS

- BEM

- JS

- ES6/Typescript + webpack / grunt

- React / Redux

- REST API

- GIT (svn, ...)

NABÍZÍME

  • Práci na špičce
  • Velmi nadstandardní finanční hodnocení

Klíčová slova: Praha, developer, programmer, JS, Javascript, react, rest, HTML, CSS, GIT, SVN, SASS, BEM, Praha, developer, programmer, JS, Javascript, react, rest, HTML, CSS, GIT, SVN, SASS, BEM

Jméno a příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy