V mBlue proběhlo Assessment Centrum

23. září se u nás v mBlue konalo již tradiční Assessment Centrum na pozici Research Consultanta. Výběr nových kolegů je pro nás klíčovou záležitostí, a proto využíváme právě formu AC, která nám umožní poznat kandidáty lépe než při několika hodinových osobních interview. Prostřednictvím kolektivní hry můžeme sledovat, jak je člověk schopen pracovat v týmu, přes sebeprezentaci lépe identifikujeme komunikační schopnosti kandidátů, psychodiagnostické testy nám prozradí něco o osobnosti a modelová situace ukáže schopnost improvizace a prodejní dovednosti.

AC v mBlue připravuje a také vede člověk nejpovolanější, naše kolegyně Mirka Stejskalová, HR Advisory Manager. Mirka má na tomto poli již mnohaletou zkušenost, Assessment i Development Centra organizuje především našim klientům včetně velkých mezinárodních společností. V hodnotící komisi zasedají poté potenciální přímí nadřízení vybraného kandidáta či kolegové z týmu.

Assessment Centrum u nás probíhá zásadně v přátelském duchu, neboť cílem není jen, abychom my co nejlépe vybrali našeho kolegu, ale také aby kandidáti poznali, že vstřícnost v našich firemních hodnotách není jen prázdným pojmem. Účastníci tak mají možnost prohlédnout si prostory mBlue i mimo školící místnost, poznat osobně více zaměstnanců najednou a především „nasát“ firemní přátelskou atmosféru, na které si velmi zakládáme 🙂 Tomu i nyní odpovídala zpětná vazba kandidátů; vesměs oceňovali přátelský a zároveň profesionální přístup, vstřícnou atmosféru mBlue i průběh celého AC.

V říjnu Vám tak budeme moci představit dva naše nové kolegy, respektive kolegyně :-), které se po úvodním dvouměsíčním zaškolovacím programu již plně zapojí do našeho prvotřídního servisu klientům mBlue.

Co si o Assessment Centru v mBlue myslí sami účastníci?

„Assessment centrum mBlue se mimořádně dobře podařilo skloubit profesionální a přátelskou atmosféru s číselným a odborným vyhodnocením na základě dat.“ (Jan Skovajsa)

„Profesionálně vedené AC s přátelským přístupem po celou dobu trvání, kdy člověk odchází s dobrou náladou a pocitem, že se zná zase o něco více.“ (Lenka Kučerová)

„Já děkuji za příjemný den, který jsem s Vámi strávila. Bylo to náročné, ale efektivní. Cítila jsem se výborně a i po AC jsem byla namotivovaná. Ostatní personální agentury by si měly vzít příklad, dokonce i některé společnosti.“ (Alica Valachová).

„Především musím vyzdvihnout Vaše profesionální chování k účastníkům pohovoru, moc mě mrzí, že jsem nepostoupila dále 🙁 Průběh AC byl velmi zajímavý a podán zábavnou a záživnou formou. Velmi si také cením Vaší zpětné vazby.“(Kamila Rusová)

 

AC v mBlue komise AC v mBlue týmová hra

Pro firmy

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže nebo emailem na spolupracujeme@mblue.cz

Jméno a Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Zpráva

Pro uchazeče

Navažte s námi dlouhodobou spolupráci. Pokud si přes formulář mProfilu zadáte Vaše parametry ideální pracovní pozice, budeme na Vás myslet a dozvíte se o nové pozici přednostně.

Nechte si monitorovat
trh práce.
Jako máte svého lékaře,
mějte i svého recruitera.

vysněná práce