63 Specialista logistiky BigPhoto

WMS SPECIALISTA

Hledáme WMS Specialistu, který povede proces implementace nového WMS pro jeden z největších a technologicky vyspělých skladů v ČR. Budete pracovat pro českou retailovou společnost, která má za sebou více než 20 let úspěšného fungování. Za tu dobu úspěšně zvládla expanzi na zahraniční trhy, spustila e-shop a i nadále se rozvíjí.

  • Negotiable
  • Prague Capital

Co Vás čeká?
  • Řízení procesu implementace WMS po technické, procesní a projektové stránce – analýza požadavků, koordinace změn, spolupráce s dodavatelem řešení, testování, školení zaměstnanců, tvorba dokumentace
  • Zodpovědnost za integraci WMS s dalšími systémy
  • Zapojení do procesního řízení skladu – pohyb zboží, zaskladnění prodejen, automatizace
  • Spolupráce s businessem a ERP týmem
Jaké zkušenosti/znalosti oceníme?
  • Znalost skladových a logistických procesů
  • Zkušenost se správou WMS
  • Alespoň základní znalost SQL
  • Řidičský průkaz sk. B- aktivní řidič
Co Vám nabízíme?
  • Práci ve stabilní firmě s lidským přístupem – firma, která dbá na férové jednání a péči o své zaměstnance
  • Možnost podílet se na rozvoji procesů v jednom z největších skladů v ČR
  • Podporu ve vzdělávání formou interních a externích školení
  • Firemní benefity – Příspěvek na stravování, týden placeného volna navíc k dovolené, MultiSport karta