46 Právník Shutter

Advokát významné advokátní společnosti

Jste zkušeným advokátem s delší praxí s mezinárodními zakázkami, hledáte možný kariérní růst v oblasti managementu a je Vám blízké butikové prostředí menší renomované společnosti? Pro našeho VIP klienta, významnou advokátní společnost, právě obsazujeme velmi lukrativní pozici, prosím čtěte dále.

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha

Náplň práce:
  • Práce na projektech pro TOP klientelu a korporátní podniky (fúze a akvizice, nabývání a zcizování majetku, daňové právo a poradenství s přesahem do zahraničí, občanské právo pro TOP klienty)
  • Práce po boku majitele firmy, který vám bude předávat know how
  • Denní využití AJ a NJ s klienty i zahraničními kolegy
  • Práce v týmu, nikoliv individuálně – potrpíme se na kolektivní atmosféru a fyzickou přítomnost v kanceláři
Požadujeme:
  • Německý a anglický jazyk slovem i písmem – mezinárodní klientela (budete mluvit každý den)
  • Praxe z větší advokátní společnosti, ideálně s přesahem do zahraniční spolupráce
  • Zájem o rozvoj nejen v advokátní sféře, ale i v manažerské roli
Co Vám za to nabídneme?
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení a bonusy na základě odvedené práce – bonusy nemají strop
  • Různorodou práci pro zajímavé a významné klienty
  • Možnost spolupodílet se na rozvoji firmy
  • Nové butikové kanceláře v centru Prahy s pěkným výhledem na centrum, parkováním a metrem poblíž
  • Příjemnou rodinnou atmosféru a zkušené kolegy
  • Denní komunikace v cizím jazyce

Budu se těšit na Váš životopis!

Alena