39 Obchodni manažer Shutter

Business Change Manager – junior & medior

  • Homeoffice

Máte rádi změny a věříte, že se díky posouváme dále? Chcete pracovat pro zaměstnavatele, který dbá na rozvoj svých zaměstnanců? Hledáte zajímavou práci s dobrým work-life balancem? A jste dynamický člověk, který má tah na branku, je komunikativní, přátelský a zároveň asertivní, a kterého jen tak něco nerozhodí? Pak na pozice juniorního a mediorního Business Change Managera hledáme možná právě Vás!

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Těšit se můžete na..
  • implementování schválených změn
  • organizování komunikace, meetingů a workshopů
  • poskytování podpory obchodní síti v souvislosti s implementací nových procesů
  • přípravu reportingu
  • úzkou spolupráci a provázanost s týmem
  • identifikaci klíčových interních partnerů
  • řízení implementace navržených řešení v rámci společnosti
  • monitorování jednotlivých kroků navrhované změny

Oceníme u Vás..
  • Schopnost identifikovat příležitosti, umět si poradit a nestresovat se
  • Proaktivní, komunikativní, přátelská a zároveň asertivní povaha
  • Znalosti komunikativní angličtiny
  • Velmi dobrý písemný projev – schopnost v písemné formě předat srozumitelně všechny potřebné informace
  • Znalost MS Office – PowerPoint a Excel
  • Juniorní kandidát – zkušenost s organizováním, prací s lidmi a chutí se rozvíjet
  • Mediorní kandidát – zkušenost s implementací změn

Co Vám nabízíme?
  • Velmi zajímavou pracovní náplň
  • Zázemí stabilní společnosti s dlouhodobým působením na EU trhu
  • Prostor pro učení a růst
  • Příležitost k rozvoji
  • Částečný home office
  • Práci pro stabilního zaměstnavatele
  • Přátelský tým, kde si všichni tykají
  • Zkrácený pracovní týden
  • Týden dovolené navíc + možnost dalšího volna
Zaujala Vás tato pracovní pozice? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
Klíčová slova: Business Change Manager, Change, změna, Change Management, řízení změn, manager, manažer, obchod, prodej, podpora, Sales, Support, Sales Support, junior, senior, Prague, Praha, work-life balance, home office