42 Obchodnik Shutter

Číšník/ Servírka – České Budějovice

Chcete pracovat v krásném prostředí moderní restaurace? Hledáte zaměstnavatele, který si bude Vaší práce opravdu vážit? Pak je tato pracovní nabídka určena přímo Vám! Do přátelského a mladého kolektivu hledáme nové kolegy na pozici ČÍŠNÍK / SERVÍRKA.

  • Mzda dohodou
  • Jihočeský kraj

Jaká bude Vaše náplň práce?
  • Obsluha hostů v jedné z nejlepších restaurací v srdci Českých Budějovic
  • Příprava stolů pro další hosty
  • Spolupráce s vedoucím restaurace
Naše očekávání:
  • Chuť do práce
  • Slušné, příjemné vystupování, spolehlivost
  • Profesionální přístup
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Trestní bezúhonnost
  • Zkušenost v oboru a znalost anglického jazyka výhodou, ne však nutností
Co Vám můžeme nabídnout?

  • Příjemné pracovní prostředí v moderní restauraci s mladým a přátelským kolektivem
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Občerstvení na pracovišti a jiné
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčito (nástup IHNED)
  • Pracovní doba 10 -10 – Krátký / dlouhý týden
Budeme se těšit na Váš životopis!

Alena