17 HR Specialista Shutter

HR Business Partner – hotelový řetězec

Máš zkušenosti z pozice HR generalisty nebo HR Business Partnera?Jsi akční člověk co rád při práci cestuje (stačí po ČR)?Dejte mi o sobě vědět!Do stabilní společnosti s dlouholetou tradicí provozující řetězec hotelů v ČR hledáme zkušeného člověka s praxí v HR na pozici HR Business Partner, jako posilu k fajn kolegyni.Dejte o sobě vědět, ať se dozvíte víc!

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Co bude Vaším úkolem?
  • podpora managementu svěřených hotelů v personálních otázkách
  • provádět zaměstnance a zaměstnankyně společnosti od výběrového řízení, přes nástup, adaptační proces a po celou dobu působení ve společnosti.
  • návrhy a vylepšování procesů v oblasti náboru
  • identifikace potřeby a realizace rozvoje a vzdělávání zaměstnanců
  • HR analýzy, monitoring a řízení interní komunikace
  • úzká spolupráce s centrálou v Praze
  • min. 1x týdně cestování na svěřený hotel, zbytek času v Praze

Co od Vás očekáváme?
  • relevantní zkušenosti z oblasti HR
  • proaktivní přístup, samostatnost a kreativitu
  • výhodou je vhled do rozvoje a vzdělávání
  • energickou, komunikativní a přátelskou osobnost
  • odpovídající vzdělání
  • ochotu cestovat na svěřené hotely
  • platný řidičský průkaz

Co Vám na pozici nabízíme?
  • vysokou míru samostatnosti a možnosti realizace vlastních nápadů
  • flexibilní pracovní dobu
  • pohodový HR tým i příjemný management hotelů
  • možnost využití ostatních lázeňských a horských hotelů v rámci řetězce
  • čtvrtletní finanční bonusy k fixní mzdě
  • firemní vozidlo (pouze ke služebním cestám)
  • Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce, wellness, aktivity, strava zdarma a řada dalších benefitů