20 IT Analytik Shutter

Team leader pro nové oddělení Data Engineering

  • Homeoffice
  • Povedete tým

Zabýval jste se data analýzami a už máte zkušenosti s vedením týmu a motivací svých podřízených? Chcete být součástí budování nového oddělení a v podstatě to mít na starost? Čtěte dále…

  • 90-130 tis. Kč / měs.
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Co Vás čeká?
  • Budete zakládat nové oddělení Dat a analýz, vést a motivovat jeho členy
  • Budete v kontaktu s dalšími pobočkami po Evropě
  • Na začátku určitě i hodně cestování
  • Průběžně budete zodpovídat za kvalitu dat a daných informací
  • Postupný rozvoj a stabilizace týmu
Proč my?
  • Neustále se rozvíjíme a náš business překoná jakékoliv krize
  • Příležitost vybudovat nové oddělení a udávat jeho směr
  • Uplatnění svých zkušeností v rámci people managementu
  • 2 týdny dovolené navíc
Co od Vás očekáváme my?
  • Zkušenosti v data analytice i vedením týmu
  • Hands-on přístup (jelikož začnete jako první v týmu), agilní způsob práce, dynamičnost
  • Super komunikační dovednosti, fluent English (využijete denně), znalost němčiny výhodou
  • Tech skills: Power BI, Snowflake, Airflow, AWS
  • Background v technické společnosti (ideálně IT/SW firmě, která funguje s cloudy (AWS, Azure))
Zaujala Vás role? Dejte mi vědět a řekneme si detailnější info.
Klíčová slova: data, analytics, tech lead, team leader, data management, data governance, chief data officer, Power BI, Snowflake, AWS, Airflow, SQL, Fivetran, IT, AWS, software, information technologies, English, angličtina, EN, AJ, Praha, Prague