28 manažer logistiky Shutter

Teamleader skladu – profesionální FMCG logistika

Pro našeho významného klienta, který poskytuje profesionální logistické služby, obsazujeme pozici Teamleader skladu. Baví Vás být v logistice v centru dění? Chcete se podílet na zavádění automatizace a moderních technologií ve skladu? Pak neváhejte a čtěte dále!

  • Mzda dohodou
  • Středočeský kraj
  • Plný úvazek

Co bude náplní Vaší práce?
  • Řízení týmu skladníků distribučního centra
  • Plánování a koordinace provozu
  • Zlepšování efektivity skladovacích procesů
  • Spolupráce na zavádění automatizace ve skladu

Co od Vás očekáváme?
  • Máte zkušenost se skladovým hospodářstvím
  • Vedení lidí velkou výhodou
  • Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, orientace na výsledek

Co Vám na pozici nabízíme?
  • Pestrá náplň práce, rozhodně se nebudete nudit
  • Čekají Vás zajímavé projekty na automatizaci celého skladu
  • Procesy ve skladu nejsou zkostnatělé, máte možnost je sám/sama ovlivnit a změnit k lepšímu
  • Stanete se součástí úspěšné logistické společnosti
  • Stabilitu – jedná se o obor, který i během covidu prospívá a stále roste
  • Atraktivní nabídku firemních benefitů

Budeme se těšit na Váš životopis.

Klíčová slova: teamleader skladu, mistr skladu, manažer skladu, warehouse manager, vedoucí skladu, distribuční centrum, distribution centre, logistika, logistics, distribuční sklady, distribution warehouses, logistické projekty, logistics projects, skladování, warehousing, FMCG, automatizace, digitalizace, moderní technologie