Články se štítky Outplacement

S ohledem na aktuálně vyhlášený nouzový stav a omezení pohybu osob uzpůsobujeme od 16. 3. 2020 do odvolání systém fungování naší společnosti.

Pro bezpečí a zdraví našich klientů, kandidátů a zaměstnanců volíme primárně schůzky a pohovory v online formě přes Skype, Teams a jiné dostupné aplikace. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Před dvěma týdny jste si zde mohli přečíst článek o našem průzkumu, proč lidé mění zaměstnání. Zaměřili jsme se v něm na nejčastější důvod odchodu - nemožnost seberealizace. V dnešním díle se chceme podívat na další časté důvody - nemožnost povýšení, nespokojenost s nadřízeným, mzda a benefity, atmosféra v týmu nebo reorganizace. 

Jak deklaruje slogan naší společnosti, mBlue umí najít svým klientům ty nejlepší zaměstnance. Motto však pokračuje i dále: „Přinášíme řešení v lidských zdrojích“. Právě pod touto druhou částí se skrývá další stěžejní produkt mBlue – Efektivní řízení lidských zdrojů.

Co si pod tím představit?

STŘEDA 8. DUBEN 2015
Propuštění zaměstnanců nebývá pro zaměstnavatele nikdy jednoduché, a pokud se má uzavřít celá provozovna, pak je to hodně složité, jak po právní, tak lidské stránce. Výrobní společnost se zahraničním majitelem se rozhodla pro své propouštěné zaměstnance udělat v dané situaci to nejlepší a obrátila se na nás s požadavkem outplacementu, poradenstvím při hledání zaměstnání, šitým na míru pro cca 30 lidí, z nichž mnozí v závodě pracovali i 34 let a měli před sebou pár let do důchodu.  A to už je opravdu oříšek!