Produktový specialista platebního styku pro firemní bankovnictví

Finance - IT a Telekomunikace - Hlavní město Praha

Náplň práce

Zajímá Vás práce s moderními technologiemi? Hledáte náročnou, ale samostatnou a zodpovědnou práci? Chcete pracovat na inovacích? Baví Vás učit se nové věci? Máte vztah k finančnímu segmentu?

Nabízíme Vám:

  • Vývoj produktů se zaměřením na oblast platebního styku a elektronického bankovnictví pro korporátní segment
  • Návrhy nových řešení a jejich integrace do stávajícího prostředí, vytváření zadání pro IT dodavatele, součinnost při testování
  • Vytváření dlouhodobé strategie produktů a řízení jejich životního cyklu
  • Monitorování trhu a klientských potřeb
  • Přímá spolupráce s IT dodavatelem i obchodními útvary banky a jejími klienty

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Velmi dobrá znalost MS Office (MS Outlook, MS Excel, MS Word, MS PowerPoint) a velmi dobrý vztah k IT technologiím
  • Plynulá čeština a plynulá angličtina podmínkou
  • Analytické myšlení, výborná schopnost strukturovat a řešit složité praktické problémy
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Schopnost samostatného rozhodování, organizační schopnosti, proaktivita a časová flexibilita
  • Vhled do bankovnictví

Nabízíme

  • Účast na klíčových projektech migrace bankovních systémů
  • Zodpovědnost a samostatnost při vývoji, následné podpoře a řízení produktů
  • Mladý kolektiv
  • Osobní rozvoj

Klíčová slova: IT analýza, vývoj produktů, elektronické bankovnictví, cash management, cash pooling, ebanking, SQL, banka, bankovnictví, platební styk, IT analýza, vývoj produktů, elektronické bankovnictví, cash management, SQL, banka, bankovnictví, platební styk, IT analýza, vývoj produktů, elektronické bankovnictví, cash management, SQL, banka, bankovnictví, platební styk, korporátní segment, Multicash, IT, AJ, bankovní systémy, platební styk, platební systémy, tuzemské platby, zahraniční platby, SWIFT, cash management, projekty, produktový vývoj

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy