Projektový & technický manažer pro dlouhodobé projekty

Technické pozice - Hlavní město Praha

Jste organizačně schopný a technicky zdatný? Baví vás vidět za sebou výsledek? Zajímají vás energetika a TZB?

Pokud ano, kontaktujte nás!

Co budete dělat?

  • Budete se podílet na přípravné fázi projektů
  • Během realizace kontrolovat KVALITU a postup stavebních prací
  • Kontrolovat termíny a harmonogramy

Co od vás očekáváme?

  • Požadujeme technické vzdělání a nebráníme se ani absolventům
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Výbornou znalost češtiny/slovenštiny
  • Angličtina výhodou

Co nabízíme?

  • Rodinné, příjemně neformální prostředí
  • Dlouhodobé zaměstnání se zajímavým portfoliem projektů
  • Značnou míru samostatnosti
  • Atraktivní BONUSY a "klasické" ale příjemné benefity: notebook, telefon, Multisport karta, stravenky
  • Pracoviště v centru Prahy u metra

Klíčová slova: stavebnictví, vytápění, topení, topný, projekt, manažer, stavba, výstavba, projektový, stavebnictví, vytápění, topení, topný, projekt, manažer, stavba, výstavba, projektový, stavebnictví, vytápění, topení, topný, projekt, manažer, stavba, výstavba, projektový,stavebnictví, vytápění, topení, topný, projekt, manažer, stavba, výstavba, projektový

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy