UI designer/ developer

IT a Telekomunikace - Hlavní město Praha

Láká Vás práce v online týmu? Máte zkušenosti na pozici user experience designera? Chcete spolupracovat na vývoji a zlepšování elektronického bankovnictví? Pak nám zašlete CV.

Hlavní pracovní náplň

  • Návrh uživatelských aplikací
  • Vylepšovat informační architekturu stránek
  • Připravovat uživatelské cesty, mock-upy a wireframy
  • Podílet se na uživatelských testováních
  • Navrhovat zlepšení

Požadavky

  • Výsledky na podobné pozici alespoň 2 roky
  • Znalost HTML/CSS , alespoň základní
  • Znalost Adobe Photoshop, Adobe Illustrator výhodou
  • Motion design experience výhodou
  • Angličtina na komunikační úrovni
  • Flexibilní uvažování
  • Zákaznická orientace
  • Samostatnost

Nabízíme

  • Kreativní práce v super týmu
  • Kariérní růst
  • Časová flexibilita
  • Částečný úvazek možný
  • Možná částečná práce z domova
  • Multisport karta
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Klíčová slova: HTML, CSS, Adobe Photoshop, Adobe Illustator, samostatnost, zákaznická orientace, IT, HTML, CSS, Adobe Photoshop, Adobe Illustator, samostatnost, zákaznická orientace, IT, HTML, CSS, Adobe Photoshop, Adobe Illustator, samostatnost, zákaznická orientace, IT

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy