Ekonom Divize letecké techniky

Finance - Jihomoravský kraj

Naším klientem je renomovaná společnost, která působí v oboru přesného strojírenství a profiluje se zejména jako výrobce turbínových vysokootáčkových strojů pro letectví, energetiku a dopravní průmysl na Brněnsku.

 Náplň práce:

  •  příprava plánů divize a středisek,
  •  zodpovědnost za řízení nákladů, rozpočtování a tvorba cen,
  •  příprava kalkulací pro nabídková řízení,
  •  vyhodnocování ekonomických ukazatelů divize,
  •  odpovědnost za plnění finančních KPI’s divize,
  •  procesní řízení, tvorba finančních a provozních postupů,

Požadavky:

  • VOŠ/VŠ zaměření ekonomika,
  •  praxe min. 3 roky v řízení ekonomiky výrobního podniku,
  •  analytické myšlení a schopnost aplikovat výstupy do praxe,
  •  znalost účetních a daňových zákonů,
  •  komunikativní znalost AJ,
  •  znalost MS Office,
  •  odolnost vůči stresu, pečlivost, přesnost a flexibilita,
  •  schopnost efektivní komunikace na všech úrovních,
  •  řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zajímavou různorodou práci v zavedené společnosti s možností dalšího osobního rozvoje odborného růstu
  • velmi zajímavé platové ohodnocení a různé benefity
  • osobní automobil i k soukromým účelům

Klíčová slova: ekonom, kontrolor, rozpočtování, řízení nákladů, kalkulace, účetnictví, daně

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy