Project Manager - mezinárodní platební systémy

IT a Telekomunikace - Hlavní město Praha

Zajímají vás velké nadnárodní IT projekty? Dokážete jednat s top managementem?

Pokud ano, ozvěte se nám!

Koho hledáme? Nového kolegu (nebo kolegyni):

  • Se zkušeností v oblasti velkých IT projektů IT
  • Se znalostí bankovního prostředí
  • Se zkušenostmi v jednání s top managementem
  • Ochotného cestovat až 50 % pracovní doby
  • S výbornou znalostí AJ a ČJ (příp. slovenštiny)
  • Certifikáty Prince2, PM, PMP výhodou

Co budete dělat:

  • Řídit přidělené IT projekty v rámci regionu CEE
  • Řídit externí dodavatele
  • Plánovat, monitorovat, dohlížet na rozpočet, časový harmonogram, kvalitu projektů atd.
  • Komunikovat a koordinovat projekty se všemi zúčastněnými stranami (interní týmy, dodavatelé, zákazníci)

Co vám nabídneme?

  • Zajímavou práci na inovativních projektech, která dává smysl
  • Malý tým se zábavnou atmosférou
  • Práci s novými technologiemi a jedinečným know-how
  • Možnost dalšího rozvoje v rámci jedné z největších bank působících v ČR
  • Zajímavé finanční ohodnocení a řadu dalších benefitů

Klíčová slova:

Project manager, projektový manager, projektový manažer, projektů, projekty, IT, informační a komunikační technologie, informační technologie, řízení projektů, Prince2, PM, PMP

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy