Realitní makléř-ka -senior

Prodej a péče o zákazníka - Hlavní město Praha

Baví Vás svět realit? Baví Vás denní komunikace s klienty? Jste rádi v pohybu? Pokud ano, tak právě Vás hledáme.

Náplň práce:

  •  zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí

  •  telefonický i osobní kontakt s klienty

  •  vedení obchodních jednání

  •  sjednání a realizace prohlídek

  •  práce s databází zákazníků a nemovitostí

Nabízíme:

  • využití know-how a zázemí světové jedničky v realitách

  • vysoce motivační provizní systém pro makléře

  • propracovaný systém školení a průběžného vzdělávání

  •  možnost karierního růstu

  • příjemné pracovní prostředí v nové kanceláři přímo na metru Křižíkova

  •  přátelský kolektiv, pozitivní atmosféra v kanceláři

  • možnost práce z domova

  • výhodný tel. tarif, možnost výhodného leasingu vozu a další benefity společnosti

  • možnost účasti na investičních projektech

  • možnost vedení týmu makléřů

Požadujeme:

  • práce na základě živnostenského oprávnění

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání

  • praxe na pozici realitního makléře alespoň 2 roky

  • Řidičský průkaz sk. B, vlastní automobil

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy