Technical writer

IT a Telekomunikace - Hlavní město Praha

Máš zájem o kryptoměny? Říká ti něco technická dokumentace? Nebojíš se angličtiny? Tak hledáme právě tebe. Do menší neformální super firmy hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici technical writer.

Náplň práce:

  • tvorba a údržba technické dokumentace v anglickém jazyce,
  • jazyková a typografická korekce, tvorba logické struktury obsahu,
  • znalost vytváření grafů, schémat, ideálně UML jazyka a dokumentačních nástrojů.
  • pokročilá znalost technické angličtiny (nejlíp z oblasti IT)

Co od tebe očekáváme:

  • zkušenosti jako technical writer,
  • rámcové znalosti v oblasti IT
  • znalost dokumentačních a vizualizačních nástrojů,
  • pečlivost, důslednost, důraz na detail
  • zájem o kryptoměny, krypto svět, součást krypto komunity výhodou

Proč pracovat u nás:

  • pracovní flexibilita
  • práce v rychle rostoucí oblasti kryptoměn
  • prostor pro seberealizaci
  • neformální prostředí
  • zajímavé platové ohodnocení
  • občerstvení k dispozici, relax zóna

klíčová slova: kryptoměna, bitcoin, dokumentace, IT, neformální, Praha, technical, writer, nástroj, UML, vizualizace, seberealizace, kryptoměna, bitcoin, dokumentace, IT, neformální, Praha, technical, writer, nástroj, UML, vizualizace, seberealizace, kryptoměna, bitcoin, dokumentace, IT, neformální, Praha, technical, writer, nástroj, UML, vizualizace, seberealizace

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy