PHP programátor – super firma, super šéf

IT a Telekomunikace - Hlavní město Praha

Jste člověk, který kolem sebe chce mít super tým, od kterého se může učit a šéfa, který si zaslouží respekt? Hledáme kolegu do týmu PHP milovníků a analytiků.

Co Vás čeká zajímavého?

  • Ujmete se důležité role v rámci vývoje interních aplikací v PHP
  • Budete mít prostor učit se od kolegů
  • Získáte velký prostor pro vlastní nápady a inovace, které budou vítány!
  • Navrhnete změny ve stávajícím SW a vytvoříte nové funkcionality

Cítíte se osloven?

  • Máte už nějaké zkušenosti s vývojem v PHP, znáte Zend nebo jiný framework a chcete se v této oblasti dále rozvíjet?

Pak Vám doporučuji číst dále.

To nejlepší nakonec:

  • Stanete se členem jedné velké rodiny
  • Budete nadšen propracovaným interním systémem vzdělávání a školení šitých na míru Vašim přáním a potřebám. V případě zájmu se třeba i zdokonalíte se i v cizích jazycích. Opečovávání Vašeho kariérního růstu zaručeno!
  • Získáte super mobilní tarify
  • Obdržíte výborné finanční ohodnocení + množství firemních benefitů (vzdělávací kurzy, 5 týdnů dovolené, sickdays, stravenky, …)
  • Budete mít flexibilní pracovní dobu a možnost home office

Klíčová slova: PHP, PHP programátor, PHP programmer, interface, MVC, JavaScript, AJAX, API, SOAP, REST, SQL, Sybase, databáze, Zend

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy