HR Research Wizard

Lidské zdroje - Hlavní město Praha

= mistr vyhledávání kandidátů

Baví Vás HR, ale nejste žádná kancelářská krysa? Máte smysl pro humor a chcete chodit do práce s radostí? Hledáte samostatnost a prostor pro realizaci vlastních nápadů? Baví Vás komunikovat s lidmi? Chcete mít přehled v různých oborech? Chcete pracovat na výběrových řízeních na TOP manažerské pozice?

Co budete dělat?

  • Hledat ty nejlepší zaměstnance
  • Budete pracovat na projektech headhuntingu
  • Analyzovat životopisy a vyhodnocovat došlé reakce
  • Hodně komunikovat s kandidáty a organizovat schůzky

Co požadujeme?

  • Předchozí praxe v HR nebo v obchodě je výhodou, nikoli podmínkou
  • Výborné komunikační dovednosti a analytické myšlení
  • Chuť pracovat
  • Vstřícnost, spolehlivost a vytrvalost

Co Vám nabízíme?

  • Prožití 1/3 Vašeho života s radostí z dobře vykonané práce v úspěšné české firmě
  • Pestrou a kreativní práci
  • Profesní růst a možnost realizovat své nápady
  • Perfektní zaškolení a systematické vzdělávání v oblasti náborových dovedností
  • Zázemí v moderních kancelářských prostorách přímo na Metru "B"
  • Příspěvek na jazykové a další profesní vzdělávání
  • Nadstandardní přístup nadřízených a další výhody (až 6 týdnů dovolené, mobilní telefon k soukromým účelům, pracovní ultrabook, firemní lekce jógy a běhání, šipky)
  • Volnou pracovní dobu a možnost home office
  • Kamarádskou firemní atmosféru v týmu 40 kolegů a neformální firemní akce (gastro kroužek, tematické snídaně, 2x ročně offsite, a mnoho dalších skvělých akcí)
  • Domácí koláče, buchty, kapučíno a vynikající káva
Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy