Vedoucí právního oddělení

Právní - Právní - Pardubický kraj

Máte zkušenosti s korporátním právem a zajímá Vás mezinárodní právní prostředí?

Neváhejte a dejte o sobě vědět.

Jaká bude náplň Vašeho dne?

  • Konzultace směrem k ostatním oddělením
  • Zastřešení složitějších případů a koordinace jejich řešení
  • Koordinace a vedení týmu externích a interních právníků (cca 5)
  • Revize a návrh interních dokumentů, smluv atp.
  • Sledování změn v legislativě a jejich aplikace

Co u Vás oceníme?

  • Relevantní zkušenosti a vzdělání
  • Zájem nacházet řešení
  • Angličtinu pro denní profesionální komunikaci

Na oplátku dostanete...

  • Velké možnosti profesní seberealizace
  • Prostor pro osobní růst
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Balíček výhod (např. firemní fitness, zaměstnanecké akce)
  • Odborné a jazykové kurzy a podpora dalšího vzdělávání (nejen právní)
  • Velmi štědrý benefitní systém (3000 Kč formou Cafeterie, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění, aj.)

Klíčová slova: právník, vedoucí, obchodní právo, korporace, právník, vedoucí, obchodní právo, korporace, právník, vedoucí, obchodní právo, korporace, právník, vedoucí, obchodní právo, korporace.

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy