Manažer pojištění

Finance - Hlavní město Praha
  • Vyznáte se v oblasti neživotního pojištění?
  • Chcete se podílet na projektu zavádění nového produktu?
  • Jste analytický typ a leader od přírody?

Pro mezinárodní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažer pojištění, proto neváhejte a zašlete mi Váš životopis.

Co tvoří náplň práce?

  • Optimalizace a řízení strategie pojištění v rámci společnosti
  • Orientace na pojistném trhu, sledování trendů a návrh nových řešení
  • Řízení týmu externího dodavatele na operativní i strategické úrovni
  • Vyjednávání smluvních podmínek s dodavateli

Co od Vás potřebujeme?

  • Znalost oblasti neživotního pojištění – pojištění motorových vozidel výhodou
  • Zkušenost s řízením menšího týmu
  • AJ na středně-pokročilé úrovni (B2)
  • Analytické myšlení, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Působení v mezinárodní společnosti se stabilním postavením na trhu
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí a skvělá firemní kultura
  • Možnosti interních školení a dalšího vzdělávání
  • Kurz anglického jazyka a další atraktivní benefity

Klíčová slova: manažer pojištění, insurance manager, insurance, manager, vedení lidí, team leader, supervisor, pojištění, Praha, manažer pojištění, insurance manager, insurance, manager, vedení lidí, team leader, supervisor, pojištění, Praha, manažer pojištění, insurance manager, insurance, manager, vedení lidí, team leader, supervisor, pojištění, Praha.

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy