Manažer engineeringové divize

Technické pozice - Vrcholový management - Interim / Projektová pozice - Hlavní město Praha

Máte zkušenost s vedením rozsáhlých projektů?

Baví Vás vedení velkého týmu?

Zajímáte se o pozice v TOP managementu firmy?

Pak mi pošlete Váš životopis!

Co bude Vaším úkolem?

  • uchopení nově vzniklé pozice přímo pod generálním ředitelem
  • nastavení strategie projektové a engineeringové divize
  • vedení, motivace a mentoring týmu (cca 100 lidí)
  • nastavování nových a zlepšování již fungujících procesů napříč celou společností
  • udržování přehledu o trhu a konkurenci

Jaké jsou Vaše zkušenosti?

  • alespoň 10 let praxe s vedením divize engineeringu/projektů
  • zkušenost s vedením většího mezinárodního týmu (50+)
  • znalost projektového řízení a zodpovědnost za rozpočet min. 10 mil. Euro
  • výborné plánovací, organizační a prioritizační schopnosti
  • skvělé obchodní dovednosti (identifikace příležitostí a rizik)

Co Vám za to nabízíme?

  • strategickou pozici v TOP managementu firmy
  • profesionální a zároveň přátelské prostředí mezinárodní rostoucí společnosti
  • spousta možností rozvoje, vzdělávání a účasti na mezinárodních projektech
  • služební auto i k soukromému využití a další benefity

Klíčová slova: top management, manažer divize, engineering, project management, projektový manažer, project manager, automatizace, automation, AJ, english, top management, manažer divize, engineering, project management, projektový manažer, project manager, automatizace, automation, AJ, english, top management, manažer divize, engineering, project management, projektový manažer, project manager, automatizace, automation, AJ, english

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy