Obchodník s leasingem firemní klientela - KV

Prodej a péče o zákazníka - Karlovarský kraj

Chcete pracovat pro nejúspěšnější leasingovou společnost v ČR? Jste rozený obchodník a rádi plníte obchodní plány na více než 100 %? Jsou Vaše zkušenosti s leasingem na vysoké úrovni?

Staňte se součástí energického obchodního týmu a buďte tím, kdo zaujme nové klienty v rámci akvizice a rozvíjí spolupráci se zavedeným portfoliem firemních klientů. Odpovědnost za obchodní výsledky budete mít v regionu Karlových Varů, Sokolov, Cheb a Mariánské Lázně.

Náplň práce:

  • Obchodní činnost v oblasti financování podnikatelských potřeb financování aut, dopravní techniky, strojů a zařízení.
  • Nabídka a prodej finančních produktů leasingové společnosti – zákaznický úvěr, finanční a operativní leasing, pojištění.
  • Identifikace požadavků a potřeb klientů a na základě toho návrh řešení.

Naše očekávání:

  • Zkušenosti s obdobnou pozicí v leasingové společnosti nebo ve finančním sektoru s prokazatelnými výsledky
  • Obchodní talent a orientace na výsledky
  • Min. středoškolské vzdělání
  • ŘP sk. B, aktivní řidič
  • Výborné komunikační schopnosti a aktivní přístup k práci

Naše nabídka:

  • Zajímavý fixní plat doplněný o výkonovou složku
  • Firemní vozidlo k soukromým účelům, služební notebook a mobilní telefon
  • Pracovní uplatnění na klíčové pozici u leasingové společnosti

Klíčová slova: obchodník, obchodní, zástupce, obchodní zástupce, leasing, auta, výsledky, komunikace, karlovy vary, obchodník, obchodní, zástupce, obchodní zástupce, leasing, auta, výsledky, komunikace, karlovy vary, obchodník, obchodní, zástupce, obchodní zástupce, leasing, auta, výsledky, komunikace, karlovy vary

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy