Senior Consultant/Architect pro System Center/Windows 10

IT a Telekomunikace - IT a Telekomunikace - Hlavní město Praha

Jste expert na technologie Microsoft? Chcete pracovat v menší konzultační firmě se super přístupem k lidem, kde vedení důvěřuje svým lidem a nechává jim svobodu? Chcete pracovat spolu s dalšími seniory, od kterých se můžete učit?

Náplň práce

  • 80 % technický design, 20 % implementace
  • Vedení menších projektových týmů (3-5 lidí)
  • Cca 20 % času cestování (z počátku v rámci ČR ke klientům, do budoucna možnost navštěvovat zahraniční pobočky, např. v USA)
  • Řízení očekávání zákazníků a komunikace s rámci projektů

Co očekáváme?

  • Senior expert v rámci technologií Microsoft (především System Center, Windows 10, výhodou Microsoft Azure / Intune)
  • Praxi v roli technického konzultanta a zkušenost s vedením větších projektů
  • Zkušenosti s:
    • Konfigurace komponent SCCM
    • Reporting, Desired Configuration Management
    • Wake On LAN, Windows Power Management a Internet-Based Client Management (IBCM)
    • Endpoint Protection
  • Schopnost se domluvit česky a anglicky
  • Výhodou jsou certifikace: MCSE, MCTS, nebo MCITP Distinction: Server or Enterprise Administrator
    • Případně je možnost tyto certifikace v rámci zaměstnání získat

Co nabízíme?

  • Výborné firemní prostředí, kde panuje důvěra a svoboda
  • Možnost se učit, protože firma aktivně podporuje vzdělávání a pracují zde senioři, takže se můžete učit i od kolegů
  • Možnost získat certifikace
  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days a volnou pracovní dobu s možností home office
  • Kurzy angličtiny
  • Spolupráci se zahraničními pobočkami
  • Stokorunové stravenky, notebook, mobilní telefon
  • Kanceláře v centru dostupné tramvají, nebo 10 minut od metra, možnost parkování
  • Pracovní smlouvu, ŽL/IČO (full time nebo part time, dle dohody)
Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy