Big Data Developer

IT a Telekomunikace - Hlavní město Praha

Netwrix Corporation – je mezinárodní společnost, která se specializuje na vývoje vlastního produktu. Nabízíme jednotnou platformu, která je zaměřena na zajištění zabezpečeni IT infrastruktury našich zákazníků, zahrnující sledování změn lokálních  a cloudových IT služeb, detekce abnormálního chování uživatelů v systému, klasifikace informací důvěrných a kriticky důležitých pro business, včasné odhalení hrozeb umožňující přijmout rychle opatření k zabránění úniku dat. Produkt Netwrix je zajímavý pro systémové administrátory, specialisty, zodpovědné za informační zabezpečení a IT knowledge společnosti.

Vyvíjíme kompletní out-of-the-box produkt pro Windows/Linux, který používají společnosti middle a enterprise úrovně po celém světě.

Sídlo společnosti se nachází ve městě Irvine, Kalifornie (USA). Máme pobočky i v Ohiu (USA), Velké Británii, Beneluxu, Francii, Německu, Itálii, České republice, Indii, Singapuru a Rusku (Petrohrad).

Pobočka v Praze se velice rychle rozvíjí. V současné době hledáme nového specialistu na pozici Big Data Developer.

Rádi se staneme místem pro realizaci Tvých nápadů a profesionálního rozvoje. :)

Hlavní cíl

Účast na vývoji a podpoře správného fungování cloudové platformy, která zpracovává velké množství dat uživatelů a zjištěni abnormálního chování uživatelů, úniku informací a dalších podobných událostí.

Náplň práce

  • Realizovat a zavádět do produktu algoritmy pro zpracování dat;
  • Vytvářet mikroservisy a spouštět je na báze AWS;
  • Zajistit optimální interakci služeb v rámci systému s ohledem na dostupnost 24x7 a horizontální rozšiřitelnosti;
  • Práce s cloudovymi servisy platformy AWS: EMR, Kinesis, Lambda, DynamoDB, RedShift, S3 a jiné.

Jsi to ty, jestliže...

  • máš zkušenost s prací na projektech spojených s machine learning (zpracovávání velkého množství dat, jejich shluková analýza, budování prediktivních modelů);
  • Velmi dobře se ovládáš Python, znalost Scala je výhodou;
  • Máš zkušenost s organizací interakcí servisu v síti s použitím cloudových technologií, nebo na základě vlastních vyvinutých služeb;
  • Máš zkušenost, nebo Tě zajímá vývoj algoritmu Spark, Hadoop, Flink;
  • Jsi zkušený uživatel Linuxu, máš představu o bash, awk, xorg, netcat, atd.;
  • Máte zkušenosti nebo Tě zajímá práce s NoSQL řešením pro ukládání dat (Hbase, Cassandra, DynamoDB, CosmosDB).

Máme co nabídnout:

  • literaturyModerní kancelářské prostory v centru Prahy (Anděl);

  • Plat odpovídající Tvým zkušenostem (sjednává se individuálně);

  • Práce se skutečnými profesionály;

  • Flexibilní pracovní doba, žádný dress-code;

  • U nás si tykáme;

  • Pojištění pro cestovaní do zahraničí;

  • Kurzy angličtiny (případně jiný jazyk);

  • Možnost účastnit se odborných konferencí po celém světě a navštěvovat specializované kurzy a školení;

  • Zakoupení literatury potřebné pro práci;

  • Moderní počítačové vybavení;

  • Příležitost pro profesionální a karierní rozvoj;

  • Malé každodenní radosti: káva, čaj, dobroty atd.

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy