Regionální ředitel - Jihočeský kraj

Prodej a péče o zákazníka - Jihočeský kraj

Máte chuť vytvářet, ale také udržovat pevné obchodní vztahy a rozhodně Vás nebaví jen sedět v kanceláři a zvládnete několik schůzek za den?

Baví Vás a nebojíte se jednat s klienty na úrovni TOP managementu?

Pojďte pracovat pro jedničku na trhu v oblasti devizových obchodů!

Co bude Vaším úkolem?

  • Péče o stávající firemní klienty
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Tvorba vlastního portfolia
  • Aktivní spolupráce s ostatními týmy společnosti
  • Spolupráce na tvorbě obchodní strategie

Jaké o Vás máme představy?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Vysoká orientace na výsledky
  • Reprezentativní vystupování, vzhled a výborné komunikační schopnosti
  • Znalost práce v MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Odborné zkušenosti v oblasti právních předpisů a v oblasti finančního trh

Co všechno na této pozici nabízíme?

  • Fixní mzdu a neomezená variabilní složka a další benefity
  • Smlouvu na pracovní poměr
  • Firemní automobil i k soukromým účelům
  • Notebook a mobilní telefon
  • Flexibilní pracovní dobu odpovídající potřebám klientů

Klíčová slova: obchodní vztahy, TOP management, firma, akvizice, výsledky reprezentace, jižní čechy, obchodní vztahy, TOP management, firma, akvizice, výsledky reprezentace, jižní čechy, obchodní vztahy, TOP management, firma, akvizice, výsledky reprezentace, jižní čechy

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy