Dispečer dopravy

Logistika / Supply chain

Máte zkušenost z logistiky? Baví Vás organizace? Rádi komunikujete? Nalézat řešení Vám nedělá problém? Pak hledáme právě Vás!

Pro Maso uzeniny Písek hledáme posilu na pozici dispečera, nástup možný ihned.

Neváhejte nám zaslat svůj životopis, ozveme se všem.

Co bude Vaším úkolem?

  • komplexní distribuce zboží - masa a masných výrobků
  • komunikace se všemi zainteresovanými stranami - sklad/řidiči/klienti
  • vytíženost jednotlivých vozů
  • plánování optimálních tras
  • příprava podkladů k fakturaci

Co od Vás očekáváme?

  • zkušenost ze stejné pozice alespoň 3 roky
  • znalost související legislativy
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost rychle se rozhodovat

Co Vám za to nabízíme?

  • pestrou práci a stabilní vyhlídky
  • dotované stravování
  • benefit kartu
  • zvýhodněné ceny v podnikové prodejně
  • výhodný služební mobilní tarif i pro soukromé účely (možné i pro rodinné příslušníky)
  • pracoviště v Písku
  • nástup možný IHNED

Těšíme se na Vás!

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy