Transport Manager

Vrcholový management - Logistika / Supply chain - Hlavní město Praha - Středočeský kraj

Baví Vás auta a vše kolem přeprav po Evropě?

Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti?

Chcete uplatnit Vaše zkušenosti a věnovat se opravdu velkým projektům?

Pošlete mi Váš životopis!

Co Vás čeká?

  • Strategické řízení oddělení přeprav
  • Jednání s dodavateli včetně vyjednávání podmínek a hodnocení
  • Vedení dílčích projektů
  • Zlepšování procesů
  • Zodpovědnost za výsledky
  • Spolupráce napříč společností (s dalšími odděleními i zákazníky)

Co čekáme my od Vás?

  • Zkušenost v oblasti přeprav alespoň 5 let
  • Manažerské dovednosti (řízení menšího týmu podmínkou)
  • Velmi dobrou angličtinu
  • Přehled na trhu – zužitkujete svoje kontakty a obchodní vazby
  • Přehled v legislativě v mezinárodní přepravě
  • Strategické myšlení, hands-on přístup

A co nabídneme my?

  • Mezinárodní působení
  • Silnou a stabilní společnost
  • Auto, počítač a telefon – to vše i pro soukromé účely
  • Peníze, které plně odpovídají náplni a obtížnosti Vaší práce
  • Kolektiv, kde se na sebe všichni můžete plně spolehnout

Klíčová slova: transport, forwarding, logistics, přeprava, doprava, zasilatelství, logistika

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy