B2B Obchodník - Partnerský prodej

Prodej a péče o zákazníka - Hlavní město Praha

Pro našeho významného klienta, nadnárodního lídra v oblasti spotřební elektroniky, hledáme nového kolegu na post B2B Obchodník - Partnerský prodej. Důvodem je zdravý růst společnosti a nově otevřená divize.

Co bude Vaše náplň práce?

  • Vyhledání nových / oslovení stávajících partnerů pro prodej produktů v rámci věrnostních služeb
  • B2B od prvního kontaktu po realizaci zakázek
  • Spolupráce napříč divizemi s různými produkty
  • Vysoká míra samostatnosti, tah na branku a kreativita

Co by Vás mělo prezentovat?

  • Zkušenost z B2B alespoň 3 roky a více
  • Praxe s akvizicemi
  • Všeobecná znalost elektroniky
  • Vaše angličtina bude na úrovni obchodního jednání
  • Prezentační dovednosti a zájem o tento segment trhu

Co Vám za to nabízíme?

  • Mezinárodně proslulý Brand
  • Zázemí stabilní, dlouhodobě úspěšné multikulturní společnosti
  • Zaškolení do produktů společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení = fixní část + variabilní složka
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Notebook a mobilní telefon
  • Kanceláře v Praze

Klíčová slova: Sales manager, Obchodní zástupce, Key Account manager, Obchod, Prodej, B2B, Akvizice, Technické produkty, Strojírenské produkty, Elektronika, Eletronic products, Elektrotechnika, Spotřební elektronika, Domácí elektronika, Mobilní elektronika, Manager, Manažer, Obchodní manažer, Business, Business B2B, Home entertaitment eletronic products, Home comfort eletronic products, Build in kitchen appliances

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy