Datový analytik /analytička - online media

Marketing - Hlavní město Praha

Datový analytik – online media

Do oddělení výzkumu významného hráče v oblasti mediální komunikace hledáme motivovaného datového analytika/analytičku, který/která se nebojí čísel a rád/a za nimi hledá souvislosti.

Co budete dělat:

  • Pravidelný reporting výsledků návštěvnosti webů
  • Správu reportů a jejich optimalizace a automatizace
  • Ad-hoc analýzu návštěvnosti webů využívající data NetMonitor v SW od Gemiusu
  • Predikci chování návštěvníků a doporučení pro další vývoj webů,
  • Analytickou podporu vedení společnosti, online redakce, marketingu a business developmentu

Co potřebujete znát a vědět:

  • VŠ vzdělání nebo zkušenost s analýzou webů
  • Uživatelská znalost MS Excel (a MS Office obecně) podmínkou
  • Pokročilá znalost Google Analytics
  • Mít analytické myšlení dobře komunikovat dodržování termínů považovat za samozřejmé
  • Chtít se dál učit a rozvíjet
  • Dobře se domluvit v anglickém jazyce
  • Pracovní zkušenosti na pozici online analytika je vítána

Co nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Firemní benefity (fitness, fotbálek, sauna),
  • Benefitní konto (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví),
  • Nadstandardní zdravotní péči
  • Pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
  • Pracovní mobilní telefon, notebook

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy