Business Finance Consultant (reporting tools)

Finance - Hlavní město Praha

Vyvíjíme unikátní BI aplikaci, která zajišťuje komplexní reportingový cyklus, vč. práce s daty. Do týmu hledáme někoho, kdo se vyzná jak v principech reportingu, tak kontrolingových procesech. Budete klíčovou osobou pro naše zákazníky, kterých je v tuto chvíli více než 500!

Náplň práce:

  • Jednání s klienty a vypracování zadání = byznys analýza.
  • Pochopení všech klíčových oblastí reportingu vč. byznys logiky
  • Zapracování do datového modelu a předání technickému týmu (dimenze a ukazatele).
  • Předání zadání technickému konzultantovi z DWH týmu

Požadavky na uchazeče:

  • Praxe z oblasti finančního či projektového controlingu min. 2 roky
  • Dobrá orientace v reportingových nástrojích a jejich principech
  • Znalost byznys procesů ve více oblastech výhodou (výroba, prodej, HR…)
  • Obecný přehled v manažerském účetnictví, KPIs, nastavování ERP systémů apod.

Co nabízíme:

  • Stabilitu – SW provider s více než 6 lety na trhu
  • Kreativní práci na projektech pro široké portfolio zákazníků napříč obory
  • Přístup k unikátnímu know how
  • Flexibilní pracovní dobu a po zapracování možnost s částečným home office

mBlue mProfil - nechte si monitorovat trh práce podle Vašich přání: cv.mblue.cz

Klíčová slova: Reporting, controlling, SQL, business analyst, analytik, ERP, účetnictví, consultant,Reporting, controlling, SQL, business analyst, analytik, ERP, účetnictví, consultant, DWH, Business Intelligence

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy