Software Developer - výzva pro .NET C#

IT a Telekomunikace - Hlavní město Praha

Zajímáš se o .NET Core, či kontejnerovou architekturu? Nevadí ti zodpovědnost a rád(a) bys měl(a) možnost ovlivnit vývoj zajímavého produktu?

Co bude Tvoje náplň práce:

  • Analýza a zpracování požadavků včetně prototypování
  • Design a vývoj servis pro zpracování dat z různých formátů (json, xml, text)
  • Vývoj API na .NET Core pro integraci do systémů třetích stran
  • Spolupráce na vývoji webové aplikace denně využívané našimi klienty
  • Pozitivní přístup a kreativní myšlení při řešení problémů

Jak si tě představujeme

  • 2 roky praxe s .NET C# (Visual Studio, Rider)
  • Základní znalost SQL (ideálně ve spojení s Entity Framework 6+)
  • Kreativní myšlení při řešení problémů
  • Práce na full-time

Rádi uvítáme, když budeš mít zkušenost

  • Zkušenosti s psaním unit testů (xUnit, NUnit, MSTest)
  • Znalost WPF, PowerShell (či jiný scriptovací jazyk)
  • Zkušenosti s Continuous Integration / Continuous Deployment, Docker contejnery
  • Zkušenosti s webovým vývojem a znalost CSS frameworku (například Bootstrap)
  • Zkušenosti s analýzou a zpracováním požadavků
  • Zkušenosti s mobilním vývojem (iOS, Android, AppSheet)
  • Orientace v issue tracking software (Azure DevOps, JIRA atp.)
  • ReSharper, SonarQube

Co nabízíme

  • Uvolněná přátelská atmosféra založená na vzájemné důvěře
  • Svoboda a kreativita v řešení úkolů
  • Každý developer je owner nějakého svého projektu/modulu, není jenom kolečko v soukolí
  • Zkušenosti se zpracováním a analýzou dat
  • Práce na software cíleně vyvíjeném pro použití našimi klienty z řad velkým mezinárodních korporací
  • Zkušenosti s cloudovým vývojem a automatizovanou CI/CD pipeline

Klíčová slova: .NET C#, SQL, analýza, webová aplikace, .NET C#, SQL, analýza, webová aplikace, .NET C#, SQL, analýza, webová aplikace

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy