Svářeč - topenář

Technické pozice - Hlavní město Praha

Jste manuálně zručný? Máte zkušenost jako svářeč nebo topenář? Baví vás vidět za sebou výsledek? Pokud ano, kontaktujte nás!

Co budete dělat?

  • Spolupracovat na výstavbě a rekonstrukcích vnitřních rozvodů tepla
  • Provádět montáže topných systémů
  • Svařovat součásti topných systémů plamenem
  • Pracovat s černou / nerezovou ocelí, mědí a dalšími materiály
  • Zodpovídat za správné svaření podle technických výkresů
  • Činnosti související s odbornými pracemi v oblasti montáže a opravy vody, topení, popř. plynu

Co od vás očekáváme?

  • Vyučení v oboru nebo praxe na pozici svářeče a/nebo topenáře
  • Svářečský průkaz
  • Znalost čtení technické dokumentace / Schopnost pracovat podle technické dokumentace
  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz - B

Co nabízíme?

  • Dlouhodobé zaměstnání a jistotu práce v úspěšné firmě
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Stravenky, týden dovolené navíc, důchodový příspěvek
  • Přátelské, slušné prostředí
  • Práce v Praze a okolí
Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy