Montér - slaboproud a MaR

- Hlavní město Praha

Zajímá Vás slaboproud? Máte zkušenost jako montér elektro a/nebo MaR? Zajímají vás topné systémy? Pokud ano, kontaktujte nás!

Co budete dělat?

  • Montáže elektro – MaR (slaboproud)
  • Provádění zkoušek před spuštěním do provozu
  • Spolupráce s realizačním týmem při závěrečné fázi montáží
  • Spolupráce při uvádění topných systémů do provozu
  • Koordinace s ostatními profesemi na stavbě
  • Diagnostika závad a řešení jejich oprav

Co od vás očekáváme?

  • Vyučen v oblasti elektrotechniky / SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Osvědčení vyhlášky 50/78 §6  do 1000V
  • Praxi v oboru
  • Znalost projektových dokumentací elektro – MaR
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz - B

Co nabízíme?

  • Dlouhodobé zaměstnání a jistotu práce v úspěšné firmě
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Stravenky, týden dovolené navíc, důchodový příspěvek
  • Přátelské, slušné prostředí
  • Možnost seberealizace a rozvoje
  • Práce v Praze a okolí

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy