Financial Reporting Manager (group controlling)

Finance - Hlavní město Praha

V rámci americké skupiny zodpovídáme za konsolidaci závěrek a jejich správnost na skupinové úrovni. Čeká nás celá řada projektů, jejichž účelem je zvýšit efektivitu finančních procesů a dále plánujeme několik větších změn (sjednocení účetních standardů, ERP řešení apod.). Pokud máte zkušenosti podobného rozsahu, neváhejte mě kontaktovat.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za správnost a včasnost odreportování měsíční závěrky a konsolidace za celou skupinu (řádově miliarda USD)
  • Postupné zjednodušení závěrkových procesů
  • Zavedení „Global Chart of Acccounts“ dle stanovených standardů
  • Velmi intenzivní komunikace s klíčovými osobami v rámci Evropy a USA

Požadavky:

  • Obecná znalost účetních standardů (IFRS, US GAAP apod.)
  • Předchozí relevantní zkušenost s rolí auditora, případně skupinového kontrolera
  • Prokazatelná zkušenost s finančními projekty v oblasti reportingu, kontrolingu nebo auditu
  • Zkušenost s konsolidacemi s mezinárodním přesahem vítána
  • Plynulá AJ, NJ vítána, ale není podmínkou

Proč právě u nás?

  • Práce pro leadera na evropském trhu, v klíčovém skupinovém týmu
  • Motivační mzda
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti
  • Vzdělávací program

mBlue mProfil - nechte si monitorovat trh práce podle Vašich přání: cv.mblue.cz

Klíčová slova: konsolidace, reporting, Group controlling, skupinový kontroling, finanční analýzy, závěrka, US GAAP, IFRS, účetní standardy, audit, konsolidace, reporting, Group controlling, skupinový kontroling, finanční analýzy, závěrka, US GAAP, IFRS, účetní standardy, audit

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy