Business delivery manager ITBS

Prodej a péče o zákazníka - Pracujte pro mBlue - Hlavní město Praha

mBlue se od svých konkurentů na trhu odlišuje hlavně třemi věcmi: poskytuje svým klientům komplexní služby v rámci HR, zaměstnává chytré a vstřícné lidi, a disponuje jedinečnou firemní kulturou, která podporuje work-life balance.

Firma od svého vzniku v roce 2011 neustále roste a aktuálně by do svého týmu ráda nabrala Business delivery managera pro oblast IT Bodyshop.

Základním předpokladem Business delivery managera pro IT Bodyshop by měly být nejen silné komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti, ale i zájem a přehled o IT a zkušenost s prodejem ITBS.

Náplň práce:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • vedení obchodních schůzek
  • příprava plánování a vyjednávání obchodních podmínek spolupráce
  • organizace a realizace četných navazujících follow-upů
  • rychlé a aktivní procesování a realizace delivery:
    • účast na pohovorech s kandidáty
    • zasílání nabídek
    • urgence feedabacků na zaslané profily
    • doprovázení kandidátů na pohovory ke klientům
    • administrativa
  • udržování a rozvoj dlouhodobých vztahů s (klíčovými) zákazníky

Požadavky:

  • zkušenosti s prodejem IT bodyshopu, nabo na podobné pozici
  • výborná orientace v oblasti IT
  • orientace v technologiích a ochota věcem rozumět do hloubky
  • dobré komunikační dovednosti a obchodního ducha
  • schopnost najít příležitosti pro rozvoj a případné inovace

Co nabízíme:

  • špičkový ultrabook a telefon jsou sice pracovní nástroje, ale je dobré je zmínit
  • velmi motivující finanční ohodnocení
  • až 7 týdnů dovolené na základě plnění plánu
  • možnost home-office po dohodě s nadřízeným a flexibilní pracovní doba
  • rozvinutý systém vzdělávání, 2-měsíčním adaptačním programem počínaje
  • péči Happiness týmu, který nás každý měsíc obšťastňuje různými akcemi
  • firemní jóga a běhání do Prokopského údolí
  • příspěvky na MultiSport kartu, dárek k narozeninám a výročí...

V případě zájmu se rádi potkáme a vzájemně si zodpovíme to, co nás bude zajímat.

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy