HR Manager - výrobní firma

Lidské zdroje - Plzeňský kraj

Pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost se sídlem v Plzeňském kraji, hledáme kandidáta/kandidátku do TOP managementu na pozici HR Manažer.

Náplň práce

  • Komplexní zodpovědnost za oblast HR v rámci společnosti
  • Řízení strategie a implementace HR nástrojů
  • Vedení menšího týmu

Požadujeme

  • Min. 3 roky praxe na obdobné manažerské pozici se zodpovědností za komplexní HR
  • vzdělání
  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti HR z výrobní společnosti
  • Manažerské dovednosti a zkušenosti s vedením lidí
  • Schopnost komunikace napříč firmou na všech úrovních
  • Výbornou znalost AJ podmínkou

Nabízíme

  • Možnost pracovat pro rostoucí mezinárodní společnost, jednoho z lídrů trhu
  • Možnost podílet se strategických rozhodnutích společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Velmi motivační finanční ohodnocení a balíček benefitů

Klíčová slova: HR manažer, HR manager, výroba, výrobní firma, zákoník práce, HR manažer, HR manager, výroba, výrobní firma, zákoník práce, HR manažer, HR manager, výroba, výrobní firma

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy