Expert na TZB

Technické pozice - Hlavní město Praha

Pro našeho klienta hledáme zkušeného specialistu na TZB!

Máte rádi různorodé projekty? Baví vás vidět za sebou výsledek?

Pokud ano, kontaktujte nás!

Co budete dělat?

  • Koordinace a řízení projektů, expertní podpora týmu, oponentura
  • Spolupráce s projektanty a HIP
  • Dozor na realizaci zakázek

Co od vás očekáváme?

  • Praxi a vysokoškolské vzdělání ve stavebnictví (pozemní stavby nebo TZB)
  • Znalost AutoCAD
  • BIM (Revit) - výhodou
  • Pokud se domluvíte anglicky, bude to jen plus

Co nabízíme?

  • Práci na nejvýznamnějších zakázkách v oboru a trendy technologiích.
  • Možnost přímé vazby a spolupráce se zahraničními architekty
  • Super lokalitu pražského Smíchova a novou moderní kancelář.
  • Fajnovou partu lidí a přátelské vztahy možná i po pracovní době – spousta firemních zážitků a akcí.
  • Získáte velkou podporu při dalším vzdělávání a profesním rozvoji.
  • K tomu navíc služební auto, flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, Multisport kartu, příspěvek na stravování a další ...

Klíčová slova: stavebnictví, TZB, projekt, stavba, výstavba, projektový, projektant, stavebnictví, TZB, projekt, stavba, výstavba, projektový, projektant, stavebnictví, TZB, projekt, stavba, výstavba, projektový, projektant.

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy